Opendeurdagen bij JDB van 13/03 t.e.m. 21/03

Opendeurdagen bij JDB van 13/03 t.e.m. 21/03

Tijdens onze vurige opendeurdagen van zaterdag 13 maart 2021 tot en met zondag 21 maart 2021 staat ons team naar goede gewoonte weer voor u klaar met haardverwarmend advies op maat. Op donderdag 18 maart  organiseren we een nocturne waarbij we u tot 22u in onze showroom verwelkomen.

Op zoek naar een haard aan interessante beursvoorwaarden? Heeft u nood aan professioneel advies? Wenst u een totaalrealisatie met wandkast op maat? In onze showroom maken we u wegwijs in ons uitgebreide aanbod en gaan we samen op zoek naar uw perfecte haard op maat!

Ons team staat u bij met raad en daad bij het uitwerken van al uw warmste ideeën. Laat ons uw creatieve verbinding vormen tussen een haard en een interieur op maat.

Wanneer?

  • Maandag t.e.m. vrijdag – van 10u tot 18u
  • Donderdagavond 18/03 – van 10u tot 22u
  • Weekend – van 9u tot 18u

Maak uw afspraak